Nová registrácia / New user


Zabudnuté heslo?

Nastavenia | Správy (0) | Súťaž | Fotoreporty | Kontakt

Nájdi koho hľadáš
Najnovšie články

30.Mar.21

30.Jul.15

18.Jul.15

17.Jul.15

17.Jul.15


Kategória festival

Topfest 2014 - 30 Seconds To Mars - chýbal bubeník

Na TOPFESTE 2014 sa nám tento rok ako headliner predstavila americká alternatívna rocková kapela 30 SECONDS TO MARS. Myslím, že mnoho fanúšikov očakávalo veľkú show, ktorú napriek chýbajúcemu bubeníkovi dostali. 

Kapela vystúpila bez bubeníka Shannona Leta. Pýtate sa prečo? Dňa 16. 06. 2014 ho los-angelská polícia v Hollywoode zatkla za šoférovanie pod vplyvom alkoholu. A ak by to ešte nestačilo, tak Shannon pri sebe nemal ani vodičský preukaz. Polícia ho vzala do väzby so stanovenou kauciou 5000 dolárov za riadenie vozidla pod vplyvom a 2500 dolárov za neoprávnené vedenie vozidla bez licencie. A tak bubeník pre problémy s americkou justíciou nemôže vycestovať z krajiny.

Zvyšní dvaja členovia kapely - Jared Leto a Tomo Miličievic odohrali hodinu a pol koncertu v plnom nasadení. Jedno z prvých prekvapení, ktoré si americká skupina pre Slovákov pripravila bolo, že počas koncertu vystúpili ponad hlavy divákov veľké farebné balóny. Spevák Jared si koncert a aj Slovensko značne užíval. V priebehu svojho vystúpenia pobehoval po pódiu sem a tam so slovenskou vlajkou. Skupina koncert zavŕšila pesničkou "Up In The Air" z ich posledného albumu, keď si na pódium vzala niekoľkých fanúšikov z publika. Jared samozrejme nesklamal a zvolil skutočne nezvyčajný outfit. Prišiel v "šatách", plášti a s korunou od Dolce & Gabbana na hlave, s ktorou sa stal skutočne kráľom pódia. 

Autor článku: Juliet Lauf Zdroje: http://www.mtv.com/news/1848300/shannon-leto-arrested/
Všetky práva vyhradené KARBON.SK s.r.o. Bez vedomia spávcu, je šírenie obsahu striktne zakázané! 2008 - 2021
Webové Aplikácie